آمار

Page Ranking Tool

عکسهای زیبا از اعماق دریا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

قربون شگفتی خدا بشم که همه جا را علتی برای بودنش کرده، بیایید با دیدن این عکسا بیشتر به قدرت و وجود خداوند پی ببریم و امیدوارم بتوانیم بنده خوبی برای این پروردگار زیبایی هامون بشیم.

 

 

 

برای دیدن عکسها با سایز واقعی بر روی آنها کلیک کنید.

آخرین بروز رسانی در جمعه, 28 مهر 1391 ساعت 20:43
 

ابوالفـضل پورعـرب، هنـرمندی با سابقه و اینک گرفتار سرطان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

عکس ‌های تکان ‌دهنده ‌ای که از ابوالفضل پورعرب، سوپراستار دهه‌ ی 60 و 70 در فضای اینترنت از شامگاه 9 مهر ماه منتشر شده است، هر مخاطبی را متاثر می‌ کند. ایشان بدلیل سرطان ۳۰ دی ماه ۱۳۸۹ در بیمارستان بهمن تهران بستری شد و تحت درمان قرار گرفت و پس از مدتها خانه نشینی در مراسم تجمع هنرمندان برای محکومیت اهانت به پیامبر اسلام در برابر دوربین رسانه ها قرار گرفت. در حال حاضر این هنرمند به دلیل سرطان در وضعیت جسمانی نامناسبی بسر می برد.

برای دیدن عکسها با سایز واقعی بر روی آنها کلیک کنید.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 27 مهر 1391 ساعت 13:48
 

زندگینامه ابوالفضل پورعرب

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

ابوالفضل پورعرب بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران در سال ۱۳۴۰ متولد شد. وی فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشسرای هنر است. تا کنون سه بار ازدواج کرده که حاصل آن سه فرزند است. از آخرین همسرش (آناهیتا نعمتی، بازیگر) جدا شده است که حاصل آن نیز فرزند دختری می باشد.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 26 مهر 1391 ساعت 19:09
 

سومین فرش پارچه ای بزرگ دنیا در ایران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

سومین فرش بزرگ پارچه ی جهان چند روز پیش در محل دائمی نمایشگاه‌های بین ‌المللی تهران رونمایی شد. معاون بازاریابی مركز ملی فرش ایران در مراسم رونمایی از این فرش با بیان اینكه بخش خصوصی مذاكره برای بافت فرش‌های بزرگ پارچه ای دیگری را آغاز كرده است، گفت: ایران در این زمینه تجارب خوبی دارد و می‌ تواند اقدامات بیشتری انجام دهد.

 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 بعدی > انتها >>

صفحه 11 از 28