آمار

Page Ranking Tool

تبلیغات

http://www.nice20.com/images/stories/baner/eskenas.gif

سومین فرش پارچه ای بزرگ دنیا در ایران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

سومین فرش بزرگ پارچه ی جهان چند روز پیش در محل دائمی نمایشگاه‌های بین ‌المللی تهران رونمایی شد. معاون بازاریابی مركز ملی فرش ایران در مراسم رونمایی از این فرش با بیان اینكه بخش خصوصی مذاكره برای بافت فرش‌های بزرگ پارچه ای دیگری را آغاز كرده است، گفت: ایران در این زمینه تجارب خوبی دارد و می‌ تواند اقدامات بیشتری انجام دهد.

 

عکسهای هنرمندانه از انگشتان دست و پا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

با توجه به ذهنیتی که خداوند متعال در وجود ما انسانها نهاده است می توانیم، با فعال کردن خلاقیتهای خود طرحهایی زیبا و جالب را ارائه دهیم. یکی از این ابتکارها گرفتن عکسهای هنرمندانه از انگشت های دست و پا می باشد.

 

 

 

برای دیدن عکسها با سایز واقعی بر روی آنها کلیک کنید.

 

40 خاصیــت مهــم انــار که نمــی دانستیـم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

انسان همیشه منتظر معجزه ای از پروردگارش بوده، غافل از این که قرآن سراسر معجزه است. خداوند متعال در هر فصلی میوه های متناسب با آن فصل را آفرید تا آدمی بر اساس نیازهای جسمی خود از آن میوه ها استفاده کند. محققان طب قرآنی بر این عقیده اند که انار به عنوان یک میوه بهشتی از این جهت در فصل پاییز به بار می نشیند که فصل پاییز فصل خزان درختان و گرفتگی آسمان است و برای جلوگیری از افسردگی و نگرانی دانه های انار بسیار مفید بوده و موجب شادابی می شوند.

 

نقاشی های سه بعدی خلاقانه در سطح شهر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

ببینید چه ابتکار جالبی به خرج دادند، کاش ما هم شاهد چنین خلاقیتهایی در سطح شهرهای خودمون باشیم تا هم باعث تنوع باشه و هم لبخندی رو به گوشه لبانمون بیاره، به امید آن روز.

 

 

 

برای دیدن عکسها با سایز واقعی بر روی آنها کلیک کنید.

 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 بعدی > انتها >>

صفحه 11 از 27